Welkom Over ons Nieuws & publicaties Laatste nieuws Bouw van 38 appartementen in Numansdorp start binnenkort

Bouw van 38 appartementen in Numansdorp start binnenkort

Leestijd: 1 minuten

Aan de Roerdompsingel 4 in Numansdorp staat nu nog een sporthal. Deze zal worden vervangen door nieuwbouw van 38 sociale huurappartementen. Donderdag 5 juni werden de overeenkomsten getekend en dat betekent dat de sloop en de bouw binnenkort van start gaan.

Ondertekening overeenkomsten

Op het kantoor van HW Wonen in Oud-Beijerland ondertekenden Johan Schudde en Dennis Lausberg van HW Wonen, Gert Jan Sint Nicolaas van BAUh Projectontwikkelaars, Gert-Jan Onnink van ontwikkelaar HW Invest en Ronald Geus, Marlijn Lodewijks en Fons Laurijssen van Bouwbedrijf Vrolijk de overeenkomsten voor het nieuwbouwproject aan de Roerdompsingel in Numansdorp.

Dorpse uitstraling

Het appartementencomplex in Numansdorp krijgt een dorpse uitstraling. Er komen 38 sociale huurwoningen die HW Wonen gaat verhuren. De ontwikkelaar realiseert op eigen terrein 30 parkeerplaatsen. De appartementen worden gasloos en zoveel mogelijk energieneutraal gebouwd. De openbare ruimtes rondom het complex worden voorzien van een gevarieerde begroeiing van bloemen, struiken en bomen.

Start sloop, bouw en oplevering

De sloopwerkzaamheden beginnen in juni. De heiwerkzaamheden vinden deze zomer plaats en de bouwstart is gepland in oktober van dit jaar. Naar verwachting worden de appartementen in het najaar van 2026 opgeleverd. Op de projectenwebsite van HW Wonen is de bouw te volgen.